Zona e Klientit

Na Kontaktoni

  • Zvicër+41 79 122 69 71
  • Kosovë+3834920018

Mbylle Tabelen

Kyqu / Kontakto

Web Hosting

Specifikimet Teknike

JusaHost është një nga kompanitë më të mëdha të web hosting në Kosovë me më shumë se 1,000 faqe të hostuara. Ne kemi mbeshtetje 24/7 për t’ju ofruar juve superioritet gjatë gjithë kohës. Ne jemi zgjedhja e përkryer nëse jeni duke kërkuar hapsire për faqe biznesi apo personale.
Çdo plan web hosting vjen me një garanci të kthimit të parave mbrapa 30 ditëve, 99,9% uptime është plotësisht e garantuar. Nëse keni ndonjë problem me mbështetjen e rregullt, kërkoni vetëm që tiketa juaj ti kalohet Argjendit dhe ai personalisht do të marrë kohë për t’ju dhënë vëmendjen VIP që ju e meritoni.

4,99 € / Muaj - Ju Përfitoni

Hapsirë pa limit në dispozicionin tuaj

Krijoni emaile, shkruani, merrni emaile pa limit

Ju ofrojmë një domain falas për pakon tuaj të hostingut gjithashtu shtoni domaine tuaja pa fund.

Kyquni në hosting përmes FTP-ve nga shumë llogari individuale për secilin përson

99.98% Serverët Aktiv, Qendra jonë ofron qendrushmëri maksimale të faqes tuaj .

Jusahost sh.p.k është parter zyrtar i Cloudflare Inc. Faqja e internetit është me e sigurtë,shpejtë dhe me e kapshme për audiencen tuaj.

24/7 Përkrahje nga ekspertët tonë, Ju do të merrni ndihmë në çdo kohë.

Ndertim i faqes

Sherbim Falas

Nese ju nuk keni njohuri si t’ja nisni një faqe atehere ne do ta bejmë instalimin falas të faqes tuaj.

Keni nevoj për backup, ne ju mundesojmë backup kurdo që kërkoni gjithashtu në panel kemi krijuar backup instant që do të mund ta kryen edhe vetë.

cPanel ju mundeson ti menaxhoni në webfaqen tuaj; dosjet, domainet, dns, e-mail, ftp-llogarit, statstikat etj.

Ju do të keni siguri të plotë gjatë hostimit tek ne, serverët tonë posedojnë Firewall,Antiviruse,DDoS Mitigation,Alert Logic Threat Management

Instaluesi Automatik i Platformave ofron instalimin e mbi 50 CMS-ve pa pasur nevojë t’i shkarkoni nga faqet tjera si WordPress, Joomla, Drupal etj

Nëse ju vini nga një ofrues cPanel hosting, ne do të transferojmë webfaqen tuaj në JUSAHOST falas dhe në një kohë të përshtatshme për ju.

Me një rrjet të sofistikuar në shpejtësi deri 1 Gbps web faqja juaj do të ofron qaste të këndshme për vizitorët tuaj.

TË GJITHA TJERAT DO T’I PËRFITONI PA LIMIT DUKE PËRFSHIRË DATABAZA,CPANEL,E-MAILE,FTP LLOGARI ETJ…

TË GJITHA KËTO VETËM 4,99 € / Muaj!

Mos humbni kohë dhe merrni hostin tuaj, që faqja juaj të këtë sukses!

BLEJE TANI!

Si është e mundur hapësira e pakufizuar në disk dhe bandwidth?

Web Hosting në treg të përbashkët ka ndryshuar. Tradicionalisht, hapësira në disk dhe bandwidth ishin treguesit se çfarë plani të hostit duhet zgjedhur për një faqe normale interneti. Megjithatë, me ardhjen e hard drives të mëdha dhe lidhjeve super të shpejta të internetit, këto nuk janë më faktorët e ndjeshme për të vlerësuar llogaritë e përbashkëta, Përdorimi CPU dhe përdorimi Memory tani janë normë për shared hosting.

Po pra në Shared Hosting planet tona ju ofrojnë hapësirë të pakufizuar në disk dhe bandwidth.

Çfarë është hostingu?

Hostingu është një shërbim që ju mundeson individëve dhe organizatave që të posedojnë një faqe në internet. Faqet janë të ruajtura në hapësira e rezervuar për uebsajtin tuaj në serverë, kompjuterë me karateristika të veçanta dhe me lidhje të shpejtë në internet puna e të cilëve monitorohet vazhdimisht. Kur përdoruesit e internetit deshirojn ta shohin faqen tuaj, e gjitha qfarë ju duhet është ta shkruajnë adresën e faqes tuaj të internetit në shfletuesin e tyre. Atëherë kompjuteri i tyre do të lidhet me serverin tuaj dhe faqja juaj e internetit do të ju dorëzohet atyre përmes shfletuesit.