Zona e Klientit

Na Kontaktoni

  • Zvicër+41 79 122 69 71
  • Kosovë+3834920018

Mbylle Tabelen

Kyqu / Kontakto

RESELLER HOSTING

RESELLERI I KOMPLETUAR PËR NEVOJAT TUAJA

Ne kemi planifikuar këtë pako reseller që klientet tuaj të ndihen të kënaqur me shërbimet tuaja të cilet varen nga kualiteti dhe shpejtësia jonë.

Nese doni të krijoni kompani hostingu dhe nuk keni mundesi të bleni serverë atehere jeni në vendin e duhur sepse ne ofrojmë reseller shumë stabil të cilet klientet tuaj do të ndahen të kënaqur.

Një reseller që ofron shumë për një qmim me të ulët se qmimi në tregun nderkombëtar, vetem 29.99 Euro në muaj BESONI QË JA VLEN.

RESELLERI JONË, PËR JU OFRON

100 GB hapsirë në dispozicionin tuaj, nëse planifikoni që të keni shumë klientel dhe ju duhet shumë hapsirë atëherë na kontaktoni dhe ne do e zgjerojmë sipas nevojës tuaj.

900GB Bandwidth është paraparë që me këtë trafik ti hostoni se paku 500 faqe , por nese ju arrini që të hostoni me shumë faqe atëherë kemi në dispozcion prap trafik për ju.

Me ne nuk ka limite ju mund të hostoni domaine pa fund në resellerin tuaj, Po ashtu duke u bazuar në qmimet e tregut ne ofrojmë  një qmim mjaft të arsyeshme për regjistrimin e domain emrave të ri.

Kyquni në hosting përmes FTP-ve nga shumë llogari individuale për secilin përson

99.98% Serverët Aktiv, Qendra jonë ofron qendrushmëri maksimale të faqes tuaj .

24/7 Përkrahje nga ekspertët tonë, Ju do të merrni ndihmë në çdo kohë.

Keni nevoj për backup, ne ju mundesojmë backup kurdo që kërkoni gjithashtu në panel kemi krijuar backup instant që do të mund ta kryen edhe vetë.

Ju do të keni siguri të plotë gjatë hostimit tek ne, serverët tonë posedojnë Firewall,Antiviruse,DDoS Mitigation,Alert Logic Threat Management

Instaluesi Automatik i Platformave ofron instalimin e mbi 50 CMS-ve pa pasur nevojë t’i shkarkoni nga faqet tjera si WordPress, Joomla, Drupal etj

cPanel/WHM ju mundeson ti menaxhoni klientet; dosjet, domainet, dns, e-mail, ftp-llogarit, statstikat etj.

PRIVAT – Emrat e Serverave ku ju do të jeni dora e parë tek klienti juaj p.sh ns1.emrijuaj.com

TË GJITHA TJERAT DO T’I PËRFITONI PA LIMIT DUKE PËRFSHIRË DATABAZA,CPANEL,E-MAILE,FTP LLOGARI ETJ…

TË GJITHA KËTO VETËM 29,99 € / Muaj!

Mos humbni kohë dhe merrni resellerin tuaj, që biznesi juaj të këtë sukses!

BLEJE TANI!